ОТП Банк відкрив відділення Private Banking у центрі Києва після реновації

Урoчистe відкриття відділeння Private Banking OТП Бaнку відбулoся нaприкінці сeрпня зa вулицeю Сoфіївськa, 12 у Шeвчeнківськoму рaйoні Києвa. Клієнти oнoвлeнoгo відділeння мoжуть відкривaти рaxунки в дoрoгoцінниx мeтaлax, стaвaти учaсникaми інвeстиційниx фoндів КУA «ОТП Капітал» та інвестувати в ОВДП, євробонди, акції іноземних компаній получай міжнародних ринках.

«Ми розширюємо свой Private Banking, оскільки фізичне обслуговування і можливість цілодобової комунікації з особистим менеджером дуже важливі пользу кого наших преміальних клієнтів. Вони шукають надійного помічника, який маловыгодный лише допоможе оперативно розв’язати поточні фінансові питання, а й, наприклад, спрогнозує, куди краще інвестувати кошти, запропонує індивідуальне рішення. Саме просто так під час комфортної для клієнта комунікації формується довіра між клієнтом і банком, основа успішного і довгострокового партнерства», — заявив нате церемонії відкриття голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий. 

Як відзначила керуюча відділенням Ала Фролова, «відділення запропонує клієнтам найвищий рівень сервісу, безпеки й абсолютної конфіденційності. Ми маємо зручне розташування в самому центрі столиці і забезпечимо максимальний благоустроенность». 

За словами керівниці Private Banking ОТП Банку Вікторії Мисливої, банчик розвиває цей напрям за моделлю швейцарських фінустанов. «У нашої бізнес-моделі Private banking — це, перш ради все, інвестиційний консалтинг та індивідуальні рішення», — відзначила вона. Где-то, ОТП Банк наразі є єдиним в Україні банком, що пропонує клієнтам придбання акцій міжнародних компаній, у т.ч. з індексів DJ та S&P500 бери міжнародних ринках. «На сьогодні, в умовах  зниження майже прежде 0% процентних ставок за валютними депозитами та підвищення інфляції у США, придбання акцій компаній, котировки яких постійно зростають, є кращим капіталовкладенням. Це безперечно если цікаво клієнтам Софіївського відділення», — повідомила під дни заходу Вікторія Мислива. 

Після церемонії відкриття глава правління банку Володимир Мудрий привітав преміального клієнта, який став переможцем акції «Автозабава 3.0» —  Костянтин Корсун отримав ключі від автомобіля Volkswagen T-Roc 2021. Це вже 13-та автівка, яку банчишко розіграв за час існування акції, і третє автомобиль у цьому році.

 

«Бракує слів, аби передати тетунька хвилювання, яке я переживаю зараз. Це дуже несподіваний, дуже приємний і більш ніж вчасний подарунок, адже я маю двох дітей, сиречь тепер ми зможемо частіше не переводя дыхания відправлятися в автомандри», — розповів переможець.

 Акція ОТП Банку та MasterCard «Автозабава» продовжує традицію материнського банку в Угорщині, який розігрує автомобілі серед своїх клієнтів з 1961 року. Вслед умовами акції, у розіграші авто беруть судьба клієнти банку, які відкрили вклад у гривні на суму від 10 000 грн та строком від 6 місяців аль оформили кредит готівкою на суму від 10 000 грн, а також здійснили розрахунки карткою Mastercard впродовж одного етапу акції нате загальну суму від 5 000 грн альбо еквівалент цієї суми в іноземній валюті, що розраховується вслед за комерційним курсом банку на дату списання коштів.

«Ми проводимо «Автозабаву» три роки поспіль, і кожні две місяці один з наших клієнтів отримує чудову автівку. Клас мотор щороку підвищується, а до кінця 2021 року ще двое Volkswagen T-Roc чекають на своїх щасливих власників. Крім того, щотижнево ми розігруємо 40 літрів бензину серед усіх зареєстрованих в акції клієнтів, сиречь брати участь в «Автозабаві 3.0″ безперечно варто», — розповіла Леся Сиротиночка, директорка департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею ОТП Банку.

Детальніше для умови акції від ОТП Банку та Mastercard «Автозабава» по (по грибы) посиланням.